خدمات اتحاد

چرا اتحاد

چرا اتحاد می تواند یک گزینه مطمئن برای نیازهای حقوقی شما باشد.

person

امکان دریافت مشاوره های غیرحضوری از راه های مختلف تلفنی، واتس اپ، اسکایپ و ... که ضمن اینکه کمترین زمان ممکن را از متقاضی میگیرد، هزینه ها را نیز در حداقل ترین سطح ممکن نگاه میدارد

مخاطب میتواند قبل از هرگونه اقدام حقوقی، در خدمت ارزیابی پرونده، دورنمایی از شرایط مالی، نتیجه، اسناد، مطالبات و دیگر اطلاعات حقوقی را، با کمک وکلای مجموعه حقوقی اتحاد، تا حد امکان به دست بیاورد.

ارتباط فعال دپارتمان تجاری گروه حقوقی اتحاد و اعضای اتاق های بازرگانی در ایران و رصد کامل قوانین و مشکلات تجاری باعث شده تا بهترین مشاوره ها در اختیار موکلان و متقاضیان خدمات تجاری قرار گیرد.

ارائه خدمات در سطوح داخلی و بین المللی برای ایرانیان داخل و خارج کشور که با وجود اعتبار در ابعاد داخلی و فرامرزی و در گروه های وکلای ایرانی و غیرایرانی، به بهترین صورت انجام میگیرد.

فعالان گروه آموزشی اتحاد، درصدند تا علاوه برتعالی بخشی علم حقوقی جامعه، از طریق برگزاری کارگاهها و کنفرانس های مفید، اطلاع رسانی سایر کارگاه ها و همایش های حقوقی کشور نیز کامل انجام گیرد.

ثبت تمامی رویدادهای حقوقی کشور به صورت روزانه در سایت حقوقی اتحاد از جمله به روزترین اخبار و جدیدترین قوانین و مصوبات مجلس جمهوری اسلامی ایران مفید برای افراد بخصوص جامعه حقوقی کشور.

ویدئو های آموزشی

  • تست ویدئو 98/09/23
تماس با ما