اطلاعیه دادگستری خراسان رضوی در مورد پرونده پردیسبان

person

دادگستری کل استان خراسان رضوی امروز دوشنبه ۱۸ فروردین ماه با صدور اطلاعیه‌ای از سهامداران شرکت پردیسبان خواست برای پیگیری مطالبات خود تنها از طریق سایت www.pardisbannew.ir اقدام کنند.

در این اطلاعیه که رونوشت آن به دفتر ایرنا نمابر شده آمده است:  این سایت به دستور مقام قضایی مجری حکم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران در نظام اقتصادی کشور (شعبه مستقر در مشهد مقدس) در خصوص پرونده شرکت پردیسبان و صرفاً در راستای رد مال به سهامداران و طلبکاران این شرکت راه اندازی شده است.

در این اطلاعیه آمده است: پیرو اطلاعیه های قبلی در خصوص روند اجرای حکم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران در نظام اقتصادی کشور شعبه مستقر در مشهد در خصوص پرونده شرکت پردیسبان به استحضار سهامداران و طلبکاران این شرکت می رساند با عنایت به وصول بخشی از اموال معرفی شده از جانب محکومان، دادسرای عمومی و انقلاب مشهد به لحاظ شیوع ویروس و عدم امکان مراجعه حضوری، این سایت را راه اندازی کرده است.

 "تمامی سهامداران و طلبکاران شرکت پردیسبان می بایست تا مورخه ۱۳۹۹/۰۲/۰۶ به سایت www.pardisbannew.ir مراجعه و نسبت به ثبت مدارک و مشخصات خود اقدام کنند تا پس از ثبت تمامی اطلاعات سهامداران بدون مراجعه حضوری افراد، نسبت به واریز وجه به حساب آنان اقدام شود."

در این اطلاعیه تاکیده شده تمامی سهامداران و طلبکاران این شرکت در سراسر کشور(اعم از مشهد، تهران و...) می بایست از طریق این سایت اقدام و به نکات و هشدارهای مندرج در این سایت توجه کنند.

عملیات اجرایی پروژه پردیسبان از سال ۹۱ در استان قزوین برای احداث یک مجتمع تجاری تفریحی به مساحت ۸۴۰ هزار متر بنا و یک برج ۶۶ طبقه‌ ای آغاز شد.

شرکت گردشگری و سرمایه گذاری پردیسبان سپس با تاسیس دفتر در مشهد اقدام به فروش سهام کرد که با استقبال مواجه شد و ارزش هر سهم آن تا یک میلیون و ۱۰۰ هزار ریال افزایش یافت اما از حدود چهار سال پیش دادستان عمومی و انقلاب مشهد دفاتر فروش غیرقانونی این شرکت را مهر و موم کرد.

دادگاه رسیدگی به اتهامات مدیران موسسه پردیسبان بهمن ماه سال ۱۳۹۷ در مشهد آغاز و احکام چهار متهم این پرونده اسفند همان سال اعلام گردید. براین اساس متهمان پرونده شرکت پردیسبان به تحمل ۵۹ سال زندان، ۲۱۴ ضربه شلاق و رد مال محکوم شدند.

به نقل از خبرگزاری ایرنا

 

گروه وکلای اتحاد

مطالب پربازدید